Boblbee 20L GT Meteor - Point65

Vynikající batoh pro motorkáře, cyklisty i lyžaře, který splňuje ty nejnáročnější požadavky na ochranu zad a zároveň poskytuje veškeré výhody univerzálního batohu.

6 590 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 402
Boblbee 20L GT Meteor - Point65

Detailní popis produktu

Batoh je certifikovány dle EN 1621-2 jako zcela plnohodnotná ochrana zad (pouze za předpokladu správného použití, především utažení). Batohy jsou univerzální a nabízí celou řadu nástaveb, které umožňují přenášet opravdu rozmanitý náklad. Aerodynamické kupolovité víko napomáhá lepšímu proudění vzduchu a poskytuje mimořádnou ochranu proti promočení. Objem, základ je 20 litrů a základní váha je 1800 g, konečná váha i objem závisí na dokoupeném příslušenství. Vhodný pro výšku postavy od 145 do 175 cm. PŘIHRÁDKA NA NOTEBOOK. Maximální velikost notebooku – 14x9x2palce /35x23x5 cm NORMA IATA PRO ZAVAZADLA Lze použít jako příruční zavazadlo. Optimalizovaný design pro snadné nošení.„Master Class“ BackProtector Úroveň 2:certifikace pro ochranu zad. Přenos síly pouze 5,8 kN [CE-TüV]Nejlepší ochrana vašeho vybavení. Optimalizovaný komfort a aerodynamika. Vyvážené a stabilizační ergonomické vlastnosti pro aktivní uživatele. Systém odvětraných pěnových popruhů brání přehřátí zad. Batohy Boblbee GT 20L splňují evropskou normu EN1621-2 pro ochranné oděvy pro motocyklisty proti mechanickým nárazům.


Certifikát třídy 2 pro ochranu zad - skořepina byla navržena tak, aby minimalizovala dopad síly působící na záda uživatelů. Působící síla se rozprostře do co největší plochy, a tím sníží náraz a transformaci energie na jednotku plochy.
Bederní podpůrný systém (Lumbar Support System) - tvar skořepiny ve tvaru S odděluje horní úložný prostor od spodní bederní oblasti - zajišťuje tak optimální rozložení váhy nákladu a snižuje tím namáhání zad.
Aerodynamický design - design kombinuje uživatelské nároky související s rychlostí. Skořepina snižuje aerodynamický odpor na těle, bez externího příslušenství a popruhů je odpor větru minimální.